Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí ... :) :P

Březen 2008

Migrace :P

18. března 2008 v 16:23 | Le.me. |  Momentky*
Čas od času z blogového světa zmizí nějaký blog ... Při ohlédnutí do historie se můžeme setkat např. s blogy-rušící epidemií ... Nedávná historie zaznemenává také náhlý, avšak oprávněný, přesun mnoha blogařů do jiného působiště ... A důvod? Jak výstižně uvádí jeden z emigrantů (pro přesnost: dom1n1ck ): ,, Mám dost polofunkční administrace...A změna je život..." Ano ... změna je život ... taky sem se mnohokrát pokoušela zřídit něco na blogspot.com, pise.cz apod. ... ale ... znáte to ... konzervativní část mého já tomu nedala ... nechtělo se mi zvykat na něco jiného ... Tady už mám svoje zázemí .... :P ... No nic ... to sem tu rozebírat nechtěla ...
Vraťme se tedy k tomu, co jsem nezačala ... :P K "životní" změně se rozhodli i někteří z mého sloupku oblíbených ... :) ... ať už změna adresy, či odchod se vším všudy ... A jak jde čas, tak zjišťuju, že dost blogů, co vězí v mých oblíbených, jsou na věčnosti nebo na jiném bydlišti ...
Dostáváme se tedy k podstatě článku:

SMS :P

17. března 2008 v 20:31 | Le.me. |  Momentky*
Jsem nemocná -> nejela jsem na intr ->
píše mi z intru kamarádka Ewa -> odepisuji ->
Draha Ewo,jsem ti vdecna za tvůj zájem a soucit,ktery mi vyjadrujes...jako vzdy se projevila tva solidarni povaha,diky za to:)Vzhledem k tomu,ze na tom nejsem zas tak bidne,na zkousku ve stredu se snad dostavim.Jinak zadne novinky nevim:DAle v nedeli si nebyla na msi nejen ty,ale take ja a kaja.Dneska sem koumala,ze v oranzove Hosane je plno peknych pisnicek,treba i od Betelu,skoda ze je nezpivame.Dale sem se divala na televizi.Na snidani sem mela rohlik se salamem.Na obed testoviny.Ted se mi vari polivka.Mezitim sem snedla Margottku,ale vim, ze ty ji nemas rada.Taky sem mela Milenu.O tvem vztahu k Milene uz nevim nic.Taky sem volala s Amalkou-mam radost z Anezcina presunu jinam:)Dzana se mi neozvala.Dost me to desi.Co s ni je?:-ODnes sem toho moc uzitecneho neudelala:jen sem pomyvala nadobi,sbirala pradlo,uklizela svuj stul a varila obed a veceri.Mozna to nadobi jeste utru.Strasne se nudim.Ale sem rada,ze sem doma.Diky teplote za to:)
+vysvětlivky:
Draha Ewo ,jsem ti vdecna za tvůj zájem a soucit,ktery mi vyjadrujes...jako vzdy se projevila tva solidarni povaha,diky za to:) /jsme ironicky založené osobnosti/.Vzhledem k tomu,ze na tom nejsem zas tak bidne /nejsem zas tak moc nemocná/,na zkousku ve stredu se snad dostavim /zkouška scholy na Velikonoce/.Jinak zadne novinky nevim:D Ale v nedeli si nebyla na msi nejen ty,ale take ja a kaja./coz znamena, ze ze zdravého jádra tam moc nezbylo:D...sebevedome O:-) .../.Dneska sem koumala,ze v oranzove Hosane je plno peknych pisnicek,treba i od Betelu,skoda ze je nezpivame./Vážně pěkné písničky:P/Dale sem se divala na televizi/Simpsonovi atd. atd. atd. Na zahnani nudy/.Na snidani sem mela rohlik se salamem.Na obed testoviny.Ted se mi vari polivka.Mezitim sem snedla Margottku,ale vim, ze ty ji nemas rada.Taky sem mela Milenu.O tvem vztahu k Milene uz nevim nic./Náš vztah s Ewou je velmi důvěrný:P/Taky sem volala s Amalkou-mam radost z Anezcina presunu jinam:)/Anežka se přestěhovala jinam. -> máme s Amálkou svůj pokoj = 1.místnost 2.klid/....Dzana se mi neozvala.Dost me to desi.Co s ni je?:-O/Ironie...Džana-kamarádka,která se dá skvěle provokovat:P/.Dnes sem toho moc uzitecneho neudelala:jen sem pomyvala nadobi,sbirala pradlo,uklizela svuj stul a varila obed a veceri.Mozna to nadobi jeste utru.Strasne se nudim./Vážně se nudím/Ale sem rada,ze sem doma.Diky teplote za to:)
Pak následovala SMS-korespondence :P.
Ještě, že na Vodafone je to z netu zdarma a ještě, že existuje Vodafone-life a 200 SMS zdarma.
Já mám teda T-mobile. Ewa má Vodafone.
Jakého mobilního operátora máte vy? :P

Haluz aneb Větev :P

6. března 2008 v 21:30 | Le.me. |  Momentky*
Haluz ... :D
Dnešní den se jinak nazvat nedá ...
no ... možná ....... :P
Dnešek sem opět strávila s mým milovaným :-*
Úžasný den,
užasné počasí,
úžasný je on .... :-*
I´m in love so much *IN LOVE*
Ale teda k té větvi ... teda ... "haluzi" :D
Určitě to znáte ...:D

HALUZ =

Dovolte mi alespoň stručnou analýzu dosud nevyloženého a neidentifikovaného označení "haluz".
Jisté skutečnosti, které do sebe až nápadně zvláštně zapadají. Haluz je jev, při kterém se stává něco neočekávaného, naprosto neočekávaně, v naprosto neočekávanou dobu, na naprosto neočekávaném místě a naprosto neočekávaně vzhledem k vztažné soustavě, kterouž to rozumíme: lidé :P Spojitosti je rovněž možno nalézt v jazykovém rozboru slova "haluz! (tak se říká u nás na Valašsku větvi), které v spisovné češtině překládáme jako "větev". A na tomto místě se dostáváme ke známému: ,, Jsem z toho na větvi" (potažmo: ,, Jsem z toho paf."). I takhle se právě může cítíit zrovna osoba, která má "haluz"..
S ním je všechno tak krásné .... :-*