Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí ... :) :P

Duben 2007

Ledové horko :))

28. dubna 2007 v 21:26 Momentky*
Velké horko, které nemá již podle meteorologů, jež podávají informace novinkám.cz, dlouho trvat, způsobilo, že můj drahý tatínek se jal vyrobit led, avšak nepředstavujte si nějaké zamrzlé kluziště, ale kostičky ledu, které lze přidávat třeba do nejrůznějších nápojů. I já jsem užila ledu již zmíněným způsobem - přidala jsem si jej do skleničky s nějakým nealkoholickým nápojem (složení zatím podlehá zkoumání odborně vyškoleného týmu vědců /nadsázka, fantazijní bludy, které kapánek ironicky dopňují mou řeč:)) / ), který vyrobila má sestra. Podle toho, že tady něco píšu, jste již mohli usoudit, že konzistence toho nápoje nebyla nijak zdraví škodlivá...dokonce byl onen nápoj docela dobrý (ale fakt nevím, co to bylo zač). No...abych se už dostala k tomu, co jsem měla původně na mysli...a doufám, že ta myšlenka ještě nezmizela a doufám, že nezmizí do té doby, než (dělá se před "než" čárka?) tohle dopíšu...

Takže...

Zjistila jsem, že
,


Hotovo

26. dubna 2007 v 18:17 [Informations]
Design dokončen :))

Rozhodovala jsem se, zda nechat stránku a menu ve stejné barvě nebo dát jiný odstín, ale nakonec jsem to prostě nechala tak, jak to je ... tzn. menu má o něco jiný odstín než stránka :)) No...myslím, že je to docela nepodstatný a zanedbatelný rozdíl, ale nejvíce mě zaměstnalo to rozhodování ... a já jsem strašně nerozhodný člověk ...

... Warning ...

26. dubna 2007 v 17:31 [Informations]
No...probíhá taková rekonstrukce designu, který tu už mám už docela dlouho x) . Takže za případný způsobený šok způsobený zkoušením a vytvářením nového vzhledu se omlouvám. Děkuji za pochopení :))

Takže aneb pointa článku pod čarou

25. dubna 2007 v 21:01 Myšlenky*
Takže ... (slyšela jsem, že začínat slovem "takže" vyvolává špatný dojem z celé řeči a doporučuje se tak nezačínat ... no ... snad to není tak vážná chyba ... nějak mi to nedá ;)) ).
V každém lidském životě se vyskytnout chvíle, které jsou těžké, člověk má pocit beznaděje a bezmoci ... ano ... já takový pocit taky znám.
Jako katolička chodím pravidelně ke zpovědi ... Asi tak v únoru jsem taky byla u svátosti smíření. A náš kněz mi poradil velice užitečnou věc. Opravdu mi to mockrát pomohlo. Čím víc se tím řídím, tím víc se mi daří ... Ráda bych se o tuto zkušenost a radu podělila i s vámi ...

Řekl mi:

Stavba rozcestí

24. dubna 2007 v 18:44 [Informations]
Jak jste si možná již všimli,
postavila jsem vás na rozcestí ...
Ano ...
je to tak -
vybudovala jsem na blogu rozcestníky.
Nejsou u každé rubriky, ale tam kde se hodily, tam jsou ...

Tak nějak divně aneb návštěvnost s počítadlem

24. dubna 2007 v 18:40 Momentky*
Hlásím se z informačního centra.... z mých průzkumných průletů /to slovo s tolika kroužkovanýmí ůůů vypadá tak nějak divně .../ vyplývá, že většina blogařek zveřejňuje svou návštěvnost a nejméně polovina má na stránkách počítadlo. Rozhodla jsem se, že svou návštěvnost zveřejním jen nyní, poprvé a možná naposled v souvislosti s uvedením počítadla do provozu. Nevím, jak se počítadlo bude zobrazovat, protože když jsem ho zkoušela dávat na blog před nějakou dobou, ukazovalo se tak nějak divně. Nicméně, počítadlo teď zveřejním /dá se použít slovo "zveřejním" v tomto případě? Nemíjí se to trochu významem? Nezní to tak nějak divně?/ a pokud se to bude zobrazovat tak nějak divně, tak to prosím přejděte, protože je tu stejně jen tak pro informaci, nesplňuje žádnou důležitou misi ani nezaujímá nějaké důležité místo a není pro chod tohoto blogu vůbec podstatné :))
Toť vše.
Konec hlášení :))
A nyní již ona zmiňovaná premiéra a derniéra návštěvnosti mého blogu a zároveň představení zbrusu nového počítadla:


... a jsi na rozcestí

24. dubna 2007 v 18:21 [Moje]
===========> Momentky
===========> Myšlenky


Dnes v srdci radost mám :))

23. dubna 2007 v 15:20 [LRvP]
Dnes v srdci radost mám,
já dnes v srdci radost mám,
o ní budu zpívat,
na Pána se dívat,
dnes v srdci radost mám.


Já mám dneska úplnou radost :)) Myslím, že docela úspěšně jsem absolvovala příjmací pohovor na Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži, ředitel mi oznámil, že jsem přijatá, ale oficiálně mi to příjde dopisem někdy tento týden. :)) Prostě mám dnes velkou radost.

Jinak. Přidávám po nějaké době článek do rubriky "Liturgický rok v písních" a oním článkem jsou právě tato slova, věty ... Nemůžu sem dát tu písničku bez nějakého komentáře, protože to má jistý důvod, že jsem ji sem vložila. A vlastně již nahoře jsem vás informovala, že mám dneska radost ... A i k radosti se právě tato písnička vztahuje.

Takže první sloku jsem již napsala nahoře tučným písmem a teď ty další:


Dlouhá věta aneb nejlepší nakonec ;))

18. dubna 2007 v 18:04 Myšlenky*
Nyní jen pár mých postřehů, info ohledně blogu a hlavně /jak se praví v nadpisu/: Nejlepší nakonec :))


ICQ se umoudřilo :))

11. dubna 2007 v 15:47 Momentky*
Jóóó....ICQ funguje. Teda ono to po mě chtělo abych si ho nainstalovala znovu, tak jsem teda činila, dle přání tohoto komunikátoru a hle...už se to připojilo :))

ICQ aneb zrada

10. dubna 2007 v 21:02 Momentky*
Kuš, kuš, kuš :((((((( .... To ICQ ne a ne se připojit ... SOS ....

Život aneb Já žiju :))

8. dubna 2007 v 18:44 Myšlenky*
Aby se neřeklo ... oznamuji, že ještě stále dýchám, srdce mi buší... což znamená...že žiju ... takže to dávám na vědomost. A zrovna teď je to období života...Oslavuje se vzkříšení Krista, což jak všichni jistě víme znamená, že zvítězil nad smrtí a získal pro všechny život věčný. Taky venku všechno kvete a jeví známky života. Všechno se probouzí k životu. Je jaro...je krásně...:)) A teď ještě ještě přidávám něco na blog, a tak jej oživuji ... :)))