Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí ... :) :P

Říjen 2006

9.spřátelený blog

29. října 2006 v 20:25 [Informations]
Autorka propaguje své názory a blog je osobitý a originální ...

č.11

25. října 2006 v 13:53 Zajímavé texty*
Tak toto jsem našla na jednom blogu (www.ahlohla.blog.cz) . Nevím,co si o tom přesně mám myslet,ale při nejmenším je to zajímavé:
Opravdu stojí za to si to
přečíst...

New York City má 11 písmen.

Afghanistan má 11 písmen.

Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením "dvojčat"
WTC) má 11 písmen

George W Bush má rovněž 11 písmen.

Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:

1. New York je jedenáctý stát USA
2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65
pasažérů 6+5=11
5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11,
9+1+1=11
6. toto datum odpovídá telefonímu číslu amerických záchranných
jednotek 911. Opět 9+1+1=11 to nebude náhoda.?!

Čti dál a více přemýšlej:

7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
8. 11. září je 254 den v kalendáři. opět 2+5+4=11
9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a
zase 911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

Teď to ale začne bejt pořádně strašidelný:
otevři si Word a udělej následující:

-napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první
vlétlo do dvojčat)

-označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na
Wingdings

Tak co, jak je po těle?

Kdo jsem já?

19. října 2006 v 20:41 [Myself]
Takže opravdu jen VELMI stručně něco o mně.
Je mi 15 let.Chodím do deváté třídy základní školy.Tento rok budu dělat příjmačky.Chtěla bych na Arcibiskupské gymnázium do Kroměříže (www.agkm.cz). Bydlím ve Valašském královstí,kterému-jak známo-vládne klaun Boleslav( mezi námi,ne že bych byla zrovna nadšeným obdivovatelem tohoto šaška,ale zároveň proti němu nic nemám ... ať žije). Mám taťku,mamku a dvanáctiletou sestru...(i když...MÁM...to je blbá fráze....když se nad tím člověk zamyslí,tak mu dojde,že to vlastně vypadá jako bych své rodiče vlastnila jako majetek,ale chyba lávky....jsou to prostě moji milovaní rodiče a má milovaná sestra....z toho vyplývá: někdy je lepší nepřemýšlet nad frázemi ... třeba,když někdo řekne: Nemám nic.V češtině se dva zápory vyruší a tak vznikne: Mám něco....ale my jsme přece mysleli,že něco prostě NEMÁM...takže by věta,jejímž prostřednictvím bychom chtěli tuto myšlenku vyjádřit,měla znít:Mám nic....ale to se přece neříká a "..nemám nic." je zkrátka taková zažitá fráze,ale každý ví,co tím myslíme...raději ukončím závorku,jinak bych se do toho zapletla).Hraju na klavír,na kytaru a něco maličko už i na flétnu,sedím u PC,kreslím a strašně ráda čtu a chodím do sboru...
Mé oblíbené předměty: angličtina,dějepis,hudebka,výtvarka (možná čeština,ale to jenom když se učitelka uráčí mě vyvolat)
Mnou nenáviděné předměty: tělocvik,matika,němčina

Další spřátelený blog ...

14. října 2006 v 18:39
Toto je fakt super blog holky,která má svůj styl a nenechá se ovlivňovat okolím.Na co to popisovat?Podívejte se tam sami ...

Hliněné nádoby

12. října 2006 v 15:14 Zajímavé texty*
V Číně měl jeden nosič vody 2 velké hliněné nádoby. Visely na obou koncích klacku, který nosil na krku. V jedné byla prasklina, naproti tomu ta druhá byla dokonalá a vždy donesla plnou míru vody. Na konci dlouhé cesty, která trvala od potoku až k domu, měla prasklá nádoba vodu už jen do polovičky.
Dva celé roky to takto šlo, nosič vody nosil do domu každý den jen jednu a půl nádoby vody. Samozřejmě dokonalá nádoba byla pyšná na svůj výkon, vždyť přinesla pokaždé všechnu vodu. Ale chudák prasklá nádoba se styděla za svoji nedokonalost a cítila se uboze, protože je schopná jen polovičního výkonu.
Po dvou letech soužení oslovila nosiče u potoka:
- Stydím se, protože voda teče po celou cestu domů.
A nosič jí odpověděl:
- Všimla jsi si, že kytky rostou jen na tvojí straně chodníku a ne na straně druhé?
To proto, že jsem vždy věděl o tvém nedostatku a na tuto stranu cesty jsem rozséval semena květin. To ty jsi je každý den zalévala, když jsme se vraceli domů. Dva roky sbírám tyto krásné květiny, abych si ozdobil svůj stůl. Kdybys nebyla taková, jaká jsi, tak by tato krása nemohla rozzářit můj domov.

Všichni máme své osobité chyby. Všichni jsme prasklé hliněné nádoby. Ale tyto praskliny a chyby, které jsou v každém z nás, dělají náš život tak velmi zajímavým a vzácným. Jen každého musíme přijmout takového, jaký je a uvidět v něm to dobré.

Zrakové klamy

12. října 2006 v 14:50
238250.gif
Kulatý čtvereček:
iluze10.jpg
iluze3.gif
iluze8.gif
Kalich nebo lidé?
238171.gif

Paroubek něco ukradl

5. října 2006 v 18:41 Zaujalo mě*
V magazínu MF Dnes bývají zajímavé příběhy,dalo by se říct-satirické nebo příběhy paroduicí politiku.Jsou to samozřejmě články vymyšlené,ale opírající se o nějakou skutečnou,většinou politickou událost nebo nějakou zajímavou fotografii,kde má politik nějakou zvláštní grimasu v obličeji.Většinou mě to zaujme a tentokrát tomu nebylo jinak:
,,Ano,podali jsme trestní oznámení na neznámého pachatele, "sděluje důležitě Topolánkův podstolník Čmajz.Potrvrzuje tak to,co se šušká.Bývalý premiér si z vládního sídla něco odnesl !
Křeslo Kliknutím zobrazíte podrobnosti.
Soused Punčochář poslouchá Paroubkovy,tedy Jiřího a Zuzanu,už dlouho:,,Holenkové,co se jeden doví,když přiloží trychtýř ke zdi , " směje se pod vousy.Teď nám dává amatérskou nahrávku.Slyšíme většinou těžké kroky,vrzání parket a zpěv Inetrnacionály.
Přesto rozeznáváme slova pronášena se zvláštní až děsivou láskou: ,, Však my še tam vjátíme,moje kšešíjko.Žjí odešáčkové tě chtěli vžít,ale nevžali.Ať chčípnou žjí odešáčkové."
Psychoanalytik Ležholka říká: ,,Ne náhodou se pan Paroubek vyjadřuje jako slavný Glum z Pána prstenů.Každý člověk nebo zvíře,když na něčem chorobně lpí,má tendenci s tím mluvit jako s malým dítětem.Takový tvor udělá všechno na světě,aby si věc,na niž je fixován,uchoval."
Ale je možné,že by Paroubek skutečně ukradl premiérské křeslo?!Proč z toho ODS neudělala skandál?A na čem sedí Topolánek???
Ministr ODS,který si nepřál být jmenován,nám řekl: ,,Jestli bylo křeslo ukradeno,nevíme,a už vůbec ne kým.Sami se totiž snažíme vzít co nejvíc."
Premiér Topolánek nám na otázku odmítl odpovědět s tím,že je zaneprázdněn dožínkami u rolníka Půlchleba a následnou audiencí u krále Vanuatu Utahala Hulejliha,se kterým hodlá uzavřit důležité kontrakty o výměně českého skla za místní špaldu.
Podstolník Čmajz však říká: ,, Jeho Excelence premiér sedět v práci nepotřebuje,většinou v ní leží."
Investigativní práce pátračů Objevů DNES uvázla na mrtvém bodě.Až analytická porada dospěla k překvapivému a úspěšnému závěru: ,,Nabídněte Paroubkovi,že bude v novinách a on se nechá klidně vyfotit i s tím,co ukrad."
Jiří Paroubek se sice nechal ochotně vyfotografovat i v nejtajnější komnatě své rezidence,ale vehementně popírá,že něco ukradl: ,, Vžaji šme si jen to,čo nám navěky patší,viď,mijášku."
Martin Komárek